na rok szkolny 2009/2010
W dniu 2.12.2009 r. na Krytej Pływalni „Rawszczyzna” w Ostrowcu Św. odbyły się Mistrzostwa Ostrowca Św. Gimnazjó w w Sztafetowych Zawodach Pływackich na rok szkolny 2009/2010. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 48 dziewczynki i 74 chłopców w 12 drużynach z 5 gimnazjó w.
Wyniki zawodów:
Dziewczęta
1. PG 4/1- 2:27,65
2. PG 4/2- 2:58,54
3. PG 1- 3:31,46
4. PG 3/1- 3:48,51
5. PG 3/2- 3:38,34 PK
Skład trzech najlepszych drużyn:
PG 4/1:
Zuzanna Grzebała, Aleksandra Nowak, Karolina Szeląg, Ola Stępień, Kinga Gawłowska, Aleksandra Woszczyńska, Paula Banasik, Sonia Wołoszyn, Weronika Rogoziński, Donata Kiliańska.
Opiekunowie:
Mariusz Staweczki, Małgorzata Comber.
PG 4/2:
Oliwia Czaplińska, Dagmara Gajzler, Anna Skrzypczak, Paula Szczęsna, Izabela Pomykała, Katarzyna Konias, Iga Adamska, Ada Jeruzal, Laura Wąsik, Oliwia Czupryńska..
Opiekunowie:
Małgorzata Comber, Mariusz Stawecki.
PG 1:
Karolina Pietrzykowska, Karolina Grześkiewicz, Zuzanna Okręt, Aleksandra Opala, Małgorzata Głazek, Agata Halikowska, Karolina Biedka, Maja Laskowska, Karolina Ryba, Patrycja Adamczyk.
Opiekun:
Joanna Pacholczak.
Chłopcy
1. PG 4/1- 2:12,68
2. PG 3- 2:17,08
3. PG 1- 2:34,25
4. PG 4/2- 2:57,15
5. PG 2/1- 3:11,12
6. PG 5- 3:40,07
7. PG 2/2- 3:05,85 PK
Skład trzech najlepszych drużyn:
PG 4/1:
Igor Bernacki, Dawid Lech, Patryk Szczechura, Krzysztof Michalec, Mateusz Kusal, Sebastian Książek, Mateusz Krycia, Hubert Banaś, Mikołej Poduszczak, Łukasz Niedziński.
Opiekunowie:
Mariusz Stawecki, Małgorzata Comber.
PG 3:
Marcin Karczmarski, Piotr Kosno, Maciej Iwoła, Grzegorz Masłowski, Michał Pisarek, Kacper Kwiecień, Paweł Kosno, Łukasz Rogoziński, Wiktor Wąsicki, Roger Kurant.
Opiekunowie:
Marcin Jasiński, Krzysztof Sałapa.
PG 1:
Aleksander Przywara, Dawid Domagała, Adam Kaczmarczyk, Maciej Wolak, Michał Jedlikowski, Mateusz Jedlikowski, Wojciech Grudzień, Tomasz Kozieł, Elvis Borecki, Jakub Kancel, Tomasz Rutkowski.
Opiekunowie:
Piotr Klechowski, Mariusz Korbecki.
Zawodnicy i zawodniczki występujące w zespołach zajmujących miejsca I-III otrzymali pamiątkowe medale, natomiast zwycięskie zespoły(miejsca I-III) dziewcząt i chłopców zostały nagrodzone dyplomami i pucharami.
Funkcję sędziego głównego sprawował Maciej Hampel - trener pływania Klubu Sportowego „KSZO” Ostrowiec Św.
Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół:
Dziewczęta
PG 1 24pkt.
PG 3 16pkt.
PG 4 72pkt.
Chłopcy
PG 1 24pkt.
PG 2 8pkt.
PG 3 32pkt.
PG 4 56pkt.
PG 5 2pkt.