Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim rozstrzygnął konkurs plastyczny pn. „Rawszczyzna – pierwszy kontakt z wodą”, skierowany do dzieci z oddziałów „0” szkół podstawowych i przedszkoli z terenu gminy Ostrowiec Świętokrzyski.
Ruszają zapisy do XVI Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej „dzikich” drużyn, który odbędzie się na obiekcie Orlik na os. Ogrody. Jak co roku Organizatorzy przewidzieli udział drużyn w czterech kategoriach wiekowych. Tym razem podział na kategorie kształtuje się następująco:

