turniej zakładów pracy

Turnieju Piłki Nożnej Ostrowieckich Zakładów Pracy

Od 11 października na boisku treningowym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. przy Ul. Świętokrzyskiej 11 rozgrywane są mecze w ramach Turnieju Piłki Nożnej Ostrowieckich Zakładów Pracy o Puchar Prezydenta Miasta. Organizatorem turnieju jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św.

Do rywalizacji w turnieju zgłosiło się 58 pracowników, reprezentujących pięć zakładów pracy z terenu Ostrowca Św., tj. Urząd Miasta, Medica Life Polska, Poczta Polska, Tesco i Straż Pożarna. Sędzią turnieju jest Rafał Barański na co dzień trener MKS „KSZO Junior”.

Turniej rozgrywany jest systemem każdy z każdym. Mecze trwają 2 x 15 minut z 5 minutową przerwą. Drużyny otrzymują za każde zwycięstwo 3 pkt., a za remis 1 pkt. Zespoły, które zajmą miejsca I – III otrzymają na własność Puchary Prezydenta Miasta Ostrowca Św. oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim zespołom wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy.

Do tej pory rozegrano cztery kolejki spotkań, w których padły następujące wyniki:

Medica Life Polska - Straż Pożarna 2:3

Urząd Miasta - Tesco 3:2

Urząd Miasta - Straż Pożarna 1:9

Poczta Polska - Medica Life Polska 2:7

Poczta Polska - Urząd Miasta 2:1

Tesco - Straż Pożarna 0:4

Poczta Polska - Tesco 3:5

Medica Life Polska - Urząd Miasta 1:2