Pamiątkowe zdjęcie młodych siatkarek

Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt „I Ostrowiecka Volleymania” na rok szkolny 2018/2019

W dniu 24 listopada 2018 r. w Hali Sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrowcu Św. rozegrany został I Turniej Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt „Ostrowiecka Volleymania” na rok szkolny 2018/2019. W turnieju mogły uczestniczyć uczennice osobno z klas VI,V, IV i młodsze. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5.

KLASY VI
W zawodach w kategorii klas VI-tych wzięło udział 25 dziewcząt w 5 drużynach z 5 szkół podstawowych, gry toczyły się w czwórkach. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym do jednego wygranego seta do 15 punktów.

Składy trzech najlepszych drużyn:

PSP5: Alicja Sołtykiewicz, Kamila Rycombel, Julia Grudzień, Oliwia Osojca. Opiekun: Andrzej Waniel, Michał Kępczyński

ZSOMS: Julia Jabłońska, Zuzia Mazur, Martyna Matysiak, Maja Barańska, Maja Kolasa. Opiekun: Iwona Błaszkiewicz.

PSP7: Eliza Duda, Daria Wójcik, Zuzanna Lipa, Alicja Kania, Zuzanna Walas, Magdalena Dudek. Opiekun: Małgorzata Zięba, Wojciech Lis, Marcin Bartnik.

PSP3: Wiktoria Połetek, Natalia Telak, Anna Książka, Oliwia Stalewska, Roksana Naglarska. Opiekun: Beata Kołodziej.

KLASY V
W zawodach w kategorii klas V-tych wzięło udział 28 dziewcząt w 8 drużynach z 6 szkół podstawowych, gry toczyły się w trójkach. Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach systemem każdy z każdym do jednego wygranego seta do 15 punktów. Do finału awansowały dwie drużyny z grupy i zagrały każdy z każdym .

4. PSP14

PSP3: Oliwia Kostrzewa, Julia Szymańska, Marika Motyka, Maja Kowalska, Patrycja Gadaj, Zuzanna Swat. Opiekun: Beata Kołodziej.

PSP10/1: Julia Fudalewska, Maja Wilk, Zuzanna Wójcicka. Opiekun: Paweł Stasiński.

PSP5: Wiktoria Stefańska, Maja Rafalska, Zofia Miller, Natalia Dros. Opiekun: Andrzej Waniel.

KLASY IV
W zawodach w kategorii klas IV-tych wzięło udział 21 dziewcząt w 9 drużynach z 3 szkół podstawowych, gry toczyły się w dwójkach . Zawody zostały rozegrane w 3 grupach eliminacyjnych systemem każdy z każdym do jednego wygranego seta do 15 punktów. Zwycięskie zespoły zagrały o miejsca I-III , wicemistrzynie o miejsca IV – VI.

PSP14/1 – PSP7 15:13
PSP10/1 – PSP14/1 15:7
PSP7 – PSP10/1 1:15
Kolejność końcowa: 1. PSP10/1, 2. PSP14/1, 3. PSP7.

PSP14/2 – PSP14/4 15:13
PSP10/3 – PSP14/2 15:9
PSP14/4 – PSP10/3 10:15
Kolejność końcowa: 1. PSP10/3, 2. PSP14/2, 3. PSP14/4.

Wyniki grupy C:
PSP10/2 – PSP14/6 15:6
PSP14/3 – PSP10/2 5:15
PSP14/6 – PSP14/3 15:2
Kolejność końcowa: 1. PSPPSP10/2, 2. PSP14/6, 3. PSP14/3.

Finał:
Mecze o miejsce I –III
PSP10/3 – PSP10/2 5:15
PSP10/1 – PSP10/3 15:5
PSP10/2 – PSP10/1 7:15
Kolejność końcowa: 1. PSP10/1, 2.PSP10/2, 3.PSP10/3.

mecz o miejsce IV- VI
PSP14/2 – PSP14/6 3:15
PSP14/1 – PSP14/2 12:15
PSP14/6 – PSP14/1 15:11
Kolejność końcowa: 4. PSP14/6, 5. PSP14/2,6. PSP14/1

PSP10/1: Nadia Klepacz, Jagoda Strzepska. Opiekun: Paweł Stasiński.

PSP10/2: Angelika Pietrzykowska, Aleksandra Wasek. Opiekun: Paweł Stasiński.

PSP10/3: Oliwia Krawczyk, Zuzanna Wasek. Opiekun: Paweł Stasiński.

Wszystkie zawodniczki biorące udział w rozgrywkach zostały nagrodzone słodyczami, a drużyny I-VI