Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Podstawowych
w Mini Koszykówce Dziewcząt na rok szkolny 2009/2010
w Mini Koszykówce Dziewcząt na rok szkolny 2009/2010
W dniach 15 – 19.02.2010 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 7 w Ostrowcu Św. rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Podstawowych Dziewcząt w Mini Koszykówce na rok szkolny 2009/2010. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 152 dziewczęta w 12 drużynach z 9 szkół podstawowych. Gospodarzem zawodów był Marcin Bartnik, a zawody sędziowali Andrzej Waniel i Wojciech Lis. Wyniki zawodów:
15.02.2010 r. – PONIEDZIAŁEK (gr. A, B, C, D)
PSP 3-PSP 5/2 0:6
PSP 11-PSP 7/3 6:6
PSP 8-PSP 9 0:0
PSP 14-PSP 7/2 12:2
16.02.2010 r. – WTOREK (gr. A, B, C, D)
PSP 12-PSP 3 8:4
PSP 5/1-PSP 11 24:8
PSP 7/1-PSP 8 18:7
PSP 1-PSP 14 2:28
17.02.2010 r. – ŚRODA (gr. A, B, C, D)
PSP 5/2-PSP 12 10:16
PSP 7/3-PSP 5/1 2:29
PSP 9-PSP 7/1 2:26
PSP 7/2-PSP 1 12:12
FINAŁY
Do finału awansowała jedna drużyna z każdej grupy.
W finale system rozgrywek – każdy z każdym
18.02.2010 r. – CZWARTEK
PSP 12-PSP 14 8:12
PSP 5/1-PSP 7/1 16:6
PSP 7/1-PSP 14
19.02.2010 r. – PIĄTEK
PSP 12-PSP 5/1 14:14
PSP 5/1-PSP 14 8:6
PSP 7/1-PSP 12 24:4
Kolejność końcowa:
1. PSP 5/1
2. PSP 14
3. PSP 7/1
4. PSP 12
5. PSP 11
6. PSP 7/2
7. PSP 8
8. PSP 5/2
9. PSP 7/3
10. PSP 1
11. PSP 9
12. PSP 3
Składy czterech najlepszych drużyn:
PSP 5/1: Martyna Stańko, Agnieszka Wrona, Milena Kępczyńska, Aleksandra Rusinowicz, Paulina Stawnicka, Katarzyna Kończak, Aleksandra Urban, Joanna Goryś, Aleksandra Szczeniak, Natalia Soboń, Patrycja Wyrzykowska, Dominika Wiącek.
Opiekunowie: Beata Tracz, Joanna Kwiatosz i Joanna Zagozdon.
PSP 14: Klaudia Jędrzejewska, Aleksandra Cioch, Katarzyna Sułek, Karina Kowalska, Marta Mroczek, Paulina Siwiec, Monika Głowacka, Martyna Gaik, Monika Zdyb, Kinga Wierzbińska, Anna Orłowska, Anna Kilijańska.
Opiekunowie: Andrzej Jeruzal, Sławomir Góra, Cezary Mirski.
PSP 7/1: Natalia Krasiński, Anna Sobieraj, Zuzanna Kolasa, Magdalena Karczewska, Izabela Szeląg, Julia Ogłaza, Beata Bogdańska, Angelika Prokop, Justyna Adamczyk, Małgorzata Radkiewicz, Dominika Wójcik.
Opiekunowie: Małgorzata Zięba, Iwona Kosiorowska.
PSP 12: Sylwia Broś, Patrycja Śmigała, Wiktoria Kalita, Aleksandra Brzoza, Ksenia Szczygieł, Karolina Krawczyń, Natalia Krawczyk, Oliwia Ziętak, Beata Płatek, Karolina Broś, Agnieszka Kryj, Anna Łyś.
Opiekun: Agnieszka Kochańska.
Wszyscy uczestnicy finału otrzymali pamiątkowe dyplomy, a drużyny zajmujące miejsca I-III otrzymały medale i puchary okolicznościowe.
Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół:
PSP 1 10 pkt.
PSP 3 6 pkt.
PSP 4 –
PSP 5 54 pkt.
PSP 7 60 pkt.
PSP 8 16 pkt.
PSP 9 8 pkt.
PSP 10 –
PSP 11 22 pkt.
PSP 12 25 pkt.
PSP 14 34 pkt.