Rozpoczęła się rywalizacja o tytuł zakładowego mistrza Ostrowca Św.

ImageW sobotę 3 października na boisku z nawierzchnią syntetyczną Kompleksu Boisk Sportowych ORLIK - OGRODY rozpoczął się V Turnieju Piłki Nożnej Ostrowieckich Zakładów Pracy o Puchar Prezydenta Miasta. Po dwóch kolejkach spotkań na czele grupy A jest zespół Straży Pożarnej, a stawce grypy B przewodzi Celsa Huta Ostrowiec.

Do rywalizacji w turnieju zgłosiło się 134 pracowników, reprezentujących 12 zakładów pracy z terenu Ostrowca Św., tj. Hutmar, Medica Life Polska, Poczta Polska,  Tesco, Komenda Powiatowa Straży Pożarnej, Komenda Powiatowa Policji, Budmat, Grant, Aga Light,  Celsa Huta Ostrowiec, TBM Snack oraz Castorama. Turniej rozgrywany jest w dwóch grupach eliminacyjnych systemem każdy z każdym . Mecze trwają po 2 x 15 minut z 5 minutową przerwą. Drużyny otrzymują za każde zwycięstwo 3 pkt., natomiast za remis 1 pkt. Zespoły, które zajmą miejsca I – III otrzymają na własność Puchary Prezydenta Miasta Ostrowca Św. oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim zespołom wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy. Organizatorem turnieju jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św.