W Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR rozegrano XII Indywidualny Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego w trzech kategoriach. Wśród kobiet triumfowała ostrowczanka Katarzyna Karpińska. W rywalizacji mężczyzn najlepsi okazali się Daniel Paszkowski (Kielce) w grupie wiekowej do 40 lat i Radosław Poświatowski (Puławy) w grupie wiekowej powyżej 40 lat.
Zobacz: ZDJĘCIA
Kobiety:
Szafrańska Anna - Karpińska Katarzyna 0:3 (5:11, 5:11, 7:11)
Szafrańska Malwina - Szafrańska Anna 2:3 (5:11, 11:7, 11:4, 3:11, 9:11)
Karpińska Katarzyna - Szafrańska Malwina 3:0 (11:2, 11:3, 11:8)
Tabela:
1. | Karpińska Katarzyna (Ostrowiec Świętokrzyski) | 4 | 6:0 | 66:30 |
2. | Szafrańska Anna (Ostrowiec Świętokrzyski) | 3 | 3:5 | 61:72 |
3. | Szafrańska Malwina (Ostrowiec Świętokrzyski) | 2 | 2:6 | 52:77 |
Weteran A:
Banasik Tomasz - Smaga Dariusz 1:2 (4:11, 11:2, 4:11)
Kębłowski Sławomir - Wiewiór Marek 0:2 (4:11, 6:11)
Smaga Dariusz - Wiewiór Marek 2:0 (13:11, 11:5)
Banasik Tomasz - Kębłowski Sławomir 2:0 (11:4, 11:3)
Kębłowski Sławomir - Smaga Dariusz 0:2 (1:11, 4:11)
Wiewiór Marek - Banasik Tomasz 0:2 (4:11, 6:11)
Tabela:
1. | Smaga Dariusz (Opole Lubelskie) | 6 | 6:1 | 70:40 |
2. | Banasik Tomasz (Ostrowiec Świętokrzyski) | 5 | 5:2 | 63:41 |
3. | Wiewiór Marek (Ostrowiec Świętokrzyski) | 4 | 2:4 | 48:56 |
4. | Kębłowski Sławomir (Ostrowiec Świętokrzyski) | 3 | 0:6 | 22:66 |
Weteran B:
Michalak Robert - Poświatowski Radosław 0:2 (4:11, 6:11)
Szafrański Jacek - Banaszek Sławomir 2:0 (11:6, 11:8)
Poświatowski Radosław - Szafrański Jacek 2:0 (11:5, 11:5)
Nartowski Marcin - Michalak Robert 2:1 (11:7, 8:11, 12:10)
Szafrański Jacek - Nartowski Marcin 2:0 (11:3, 11:4)
Banaszek Sławomir - Poświatowski Radosław 0:2 (7:11, 10:12)
Nartowski Marcin - Banaszek Sławomir 1:2 (5:11, 12:10, 9:11)
Michalak Robert - Szafrański Jacek 0:2 (7:11, 6:11)
Banaszek Sławomir - Michalak Robert 1:2 (9:11, 13:11, 7:11)
Poświatowski Radosław - Nartowski Marcin 2:0 (11:8, 11:8)
Tabela:
1. | Poświatowski Radosław (Puławy) | 8 | 8:0 | 89:53 |
2. | Szafrański Jacek (Ostrowiec Świętokrzyski) | 7 | 6:2 | 76:56 |
3. | Banaszek Sławomir (Ostrowiec Świętokrzyski) | 5 | 3:7 | 92:104 |
4. | Michalak Robert (Ostrowiec Świętokrzyski) | 5 | 3:7 | 84:104 |
5. | Nartowski Marcin (Ostrowiec Świętokrzyski) | 5 | 3:7 | 80:104 |
Weteran C:
Hejn Krzysztof - Kasprowicz Sławomir 0:2 (5:11, 9:11)
Karpiński Krzysztof - Gaik Zbigniew 0:2 (1:11, 1:11)
Kasprowicz Sławomir - Gaik Zbigniew 1:2 (7:11, 11:6, 2:11)
Hejn Krzysztof - Karpiński Krzysztof 2:0 (11:5, 11:4)
Karpiński Krzysztof - Kasprowicz Sławomir 0:2 (10:12, 4:11)
Gaik Zbigniew - Hejn Krzysztof 2:0 (11:3, 11:3)
Tabela:
1. | Gaik Zbigniew (Ostrowiec Świętokrzyski) | 6 | 6:1 | 72:28 |
2. | Kasprowicz Sławomir (Ostrowiec Świętokrzyski) | 5 | 5:2 | 65:56 |
3. | Hejn Krzysztof (Łaziska) | 4 | 2:4 | 42:53 |
4. | Karpiński Krzysztof (Ostrowiec Świętokrzyski) | 3 | 0:6 | 25:67 |
Weteran D:
Cieszkowski Krzysztof - Kabała Zbigniew 0:2 (5:11, 8:11)
Iwański Rafał - Budziński Artur 0:2 (7:11, 8:11)
Kabała Zbigniew - Budziński Artur 2:0 (11:6, 11:4)
Cieszkowski Krzysztof - Iwański Rafał 2:0 (11:8, 11:7)
Iwański Rafał - Kabała Zbigniew 0:2 (2:11, 4:11)
Budziński Artur - Cieszkowski Krzysztof 2:1 (11:9, 9:11, 13:11)
Tabela:
1. | Kabała Zbigniew (Starachowice) | 6 | 6:0 | 66:29 |
2. | Budziński Artur (Ostrowiec Świętokrzyski) | 5 | 4:3 | 65:68 |
3. | Cieszkowski Krzysztof (Ostrowiec Świętokrzyski) | 4 | 3:4 | 66:70 |
4. | Iwański Rafał (Opoczno) | 3 | 0:6 | 36:66 |
Weteran – Ćwierćfinał:
Smaga Dariusz - Budziński Artur 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
Poświatowski Radosław - Kasprowicz Sławomir 3:0 (11:9, 11:6, 11:9)
Gaik Zbigniew - Szafrański Jacek 3:2 (9:11, 11:4, 11:6, 15:17, 11:6)
Kabała Zbigniew - Banasik Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)
Weteran – Półfinał:
Smaga Dariusz - Poświatowski Radosław 1:3 (7:11, 13:11, 6:11, 5:11)
Gaik Zbigniew - Banasik Tomasz 1:3 (10:12, 7:11, 11:9, 7:11)
Mecz o 3 miejsce
Smaga Dariusz - Gaik Zbigniew 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
Mecz o 1 miejsce
Poświatowski Radosław - Banasik Tomasz 3:1 (11:8, 14:12, 6:11, 11:3)
Kolejność:
1. Poświatowski Radosław (Puławy)
2. Banasik Tomasz (Ostrowiec Świętokrzyski)
3. Smaga Dariusz (Opole Lubelskie)
4. Gaik Zbigniew (Ostrowiec Świętokrzyski)
Senior E:
Tokarski Krzysztof - Paszkowski Daniel 2:1 (11:7, 7:11, 11:8)
Kurowski Miłosz - Góra Jakub 2:1 (11:9 6:11, 11:6)
Paszkowski Daniel - Kurowski Miłosz 2:0 (11:5, 11:5)
Kurowski Bartosz - Tokarski Krzysztof 0:2 (5:11, 5:11)
Kurowski Miłosz - Kurowski Bartosz 0:2 (5:11, 10:12)
Góra Jakub - Paszkowski Daniel 0:2 (6:11, 5:11)
Kurowski Bartosz - Góra Jakub 1:2 (8:11, 11:6, 9:11)
Tokarski Krzysztof - Kurowski Miłosz 2:0 (11:9, 11:7)
Góra Jakub - Tokarski Krzysztof 0:2 (6:11, 6:11)
Paszkowski Daniel - Kurowski Bartosz 2:0 (11:9, 11:3)
Tabela:
1. | Tokarski Krzysztof (Janik) | 8 | 8:1 | 95:64 |
2. | Paszkowski Daniel (Kielce) | 7 | 7:2 | 92:62 |
3. | Kurowski Bartosz (Skarżysko - Kamienna) | 5 | 3:6 | 73:87 |
4. | Góra Jakub (Ostrowiec Świętokrzyski) | 5 | 3:7 | 77:100 |
5. | Kurowski Miłosz (Skarżysko - Kamienna) | 5 | 2:7 | 69:93 |
Senior F:
Bera Maciej - Sławski Mateusz 1:2 (7:11, 11:6, 4:11)
Duda Cezary - Ochnicki Paweł 2:0 (11:4, 11:5)
Sławski Mateusz - Ochnicki Paweł 2:1 (11:13, 11:3, 13:11)
Bera Maciej - Duda Cezary 1:2 (11:7, 2:11, 3:11)
Duda Cezary - Sławski Mateusz 2:0 (11:7, 14:12)
Ochnicki Paweł - Bera Maciej 2:0 (11:6, 11:7)
Tabela:
1. | Duda Cezary (Ostrowiec Świętokrzyski) | 6 | 6:1 | 76:44 |
2. | Sławski Mateusz (Łagowce) | 5 | 4:4 | 82:74 |
3. | Ochnicki Paweł (Korytnica) | 4 | 3:4 | 58:70 |
4. | Bera Maciej (Ostrowiec Świętokrzyski) | 3 | 2:6 | 51:79 |
Senior G:
Sadłos Mateusz - Skoczylans Michał 0:2 (2:11, 2:11)
Lisowski Krystian - Bilski Michał 2:1 (3:11, 11:5, 11:5)
Skoczylans Michał - Bilski Michał 2:0 (11:3, 11:3)
Sadłos Mateusz - Lisowski Krystian 1:2 (11:9, 7:11, 3:11)
Lisowski Krystian - Skoczylans Michał 0:2 (4:11, 4:11)
Bilski Michał - Sadłos Mateusz 0:2 (3:11, 9:11)
Tabela:
1. | Skoczylas Michał (Kielce) | 6 | 6:0 | 66:18 |
2. | Lisowski Krystian (Grójec) | 5 | 4:4 | 64:64 |
3. | Sadłos Mateusz (Kunów) | 4 | 3:4 | 47:65 |
4. | Bilski Michał (Ostrowiec Świętokrzyski) | 3 | 1:6 | 39:69 |
Senior – Półfinał:
Tokarski Krzysztof - Lisowski Krystian 3:0 (11:2, 11:5, 11:4)
Duda Cezary - Paszkowski Daniel 0:3 (5:11, 4:11, 3:11)
Skoczylas Michał - Sławski Mateusz 3:0 (11:1, 11:4, 11:7)
Senior - Finał:
Paszkowski Daniel - Skoczylas Michał 3:0 (11:8, 11:8, 11:6)
Tokarski Krzysztof - Paszkowski Daniel 0:3 (9:11, 3:11, 8:11)
Skoczylas Michał - Tokarski Krzysztof 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
Tabela:
1. | Paszkowski Daniel (Kielce) | 4 | 6:0 | 66:42 |
2. | Tokarski Krzysztof (Janik) | 3 | 3:3 | 53:54 |
3. | Skoczylas Michał (Kielce) | 2 | 0:6 | 43:66 |