W dniu 21.04.2016r W Hali Sportowo - Widowiskowej KSZO rozegrany został Turniej Gier i Zabaw. Organizatorem zawodów był Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 360 dzieci z dziesięciu szkół podstawowych z terenu miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Drużynę stanowili uczniowie jednej szkoły podstawowej z klas I- III. Dzieci brały udział w czterech konkurencjach sprawnościowych.
Wyniki:
Klasy I
KONK. 1 | KONK. 2 | KONK. 3 | KONK. 4 | |||||||
CZAS | PUNKTY | CZAS | PUNKTY | ILOŚĆ | PUNKTY | CZAS | PUNKTY | SUMA I | ||
1. | PSP 14 | 2:55:00 | 11 | 1:41:00 | 11 | 13 | 6 | 2:17:00 | 11 | 39 |
2. | KZE | 3:02:00 | 9 | 1:46:00 | 6 | 15 | 11 | 2:27:00 | 6 | 32 |
3. | PSP 5 | 3:09:00 | 8 | 1:45:00 | 8 | 14 | 8 | 2:22:00 | 7 | 31 |
4. | PSP 7 | 3:16:00 | 5 | 1:44:00 | 9 | 12 | 4 | 2:18:00 | 9 | 27 |
5. | PSP 9 | 3:14:00 | 6 | 1:45:00 | 8 | 14 | 8 | 2:28:00 | 5 | 27 |
6. | PSP 10 | 3:10:00 | 7 | 1:46:00 | 6 | 15 | 11 | 2:34:00 | 2 | 26 |
7. | PSP 1 | 3:21:00 | 3 | 1:46:00 | 6 | 8 | 1 | 2:19:00 | 8 | 18 |
8. | PSP 3 | 3:19:00 | 4 | 1:50:00 | 1 | 13 | 6 | 2:31:00 | 4 | 15 |
9. | NSP | 3:40:00 | 1 | 1:49:00 | 2 | 11 | 3 | 2:31:00 | 4 | 10 |
10. | PSP 4 | 3:21:00 | 2 | 1:48:00 | 3 | 11 | 3 | 2:39:00 | 1 | 9 |
Klasy II
KONK. 1 | KONK. 2 | KONK. 3 | KONK. 4 | ||||||||
CZAS | PUNKTY | CZAS | PUNKTY | ILOŚĆ | PUNKTY | CZAS | PUNKTY | SUMA II | SUMA I-II | ||
1. | PSP 14 | 2:48:00 | 9 | 1:38:00 | 6 | 21 | 11 | 2:07:00 | 9 | 35 | 74 |
2. | KZE | 2:40:00 | 11 | 1:37:00 | 8 | 20 | 9 | 2:10:00 | 8 | 36 | 68 |
3. | PSP 5 | 3:04:00 | 5 | 1:35:00 | 11 | 19 | 8 | 2:05:00 | 11 | 35 | 66 |
4. | PSP 9 | 2:53:00 | 8 | 1:39:00 | 4 | 17 | 7 | 2:11:00 | 7 | 26 | 53 |
5. | PSP 7 | 3:07:00 | 3 | 1:37:00 | 8 | 17 | 7 | 2:15:00 | 6 | 24 | 51 |
6. | PSP 10 | 3:06:00 | 4 | 1:38:00 | 6 | 16 | 4 | 2:22:00 | 4 | 18 | 44 |
7. | PSP 3 | 3:02:00 | 6 | 1:36:00 | 9 | 14 | 3 | 2:17:00 | 5 | 23 | 38 |
8. | PSP 1 | 3:07:00 | 3 | 1:39:00 | 4 | 17 | 7 | 2:22:00 | 4 | 18 | 36 |
9. | PSP 4 | 2:53:00 | 8 | 1:41:00 | 2 | 14 | 3 | 2:44:00 | 1 | 14 | 23 |
10. | NSP | 3:13:00 | 1 | 1:44:00 | 1 | 8 | 1 | 2:28:00 | 2 | 5 | 15 |
Klasy III
KONK. 1 | KONK. 2 | KONK. 3 | KONK. 4 | ||||||||
CZAS | PUNKTY | CZAS | PUNKTY | ILOŚĆ | PUNKTY | CZAS | PUNKTY | SUMA III | SUMA I-III | ||
1. | PSP 5 | 2:57:00 | 4 | 1:31:00 | 11 | 24 | 11 | 2:02:00 | 9 | 35 | 101 |
2. | PSP 14 | 2:52:00 | 6 | 1:33:00 | 8 | 19 | 3 | 2:05:00 | 8 | 25 | 99 |
3. | KZE | 2:36:00 | 9 | 1:35:00 | 6 | 22 | 7 | 2:10:00 | 4 | 26 | 94 |
4. | PSP 7 | 2:43:00 | 8 | 1:32:00 | 9 | 23 | 9 | 1:56:00 | 11 | 37 | 88 |
5. | PSP 9 | 2:28:00 | 11 | 1:36:00 | 5 | 23 | 9 | 2:18:00 | 2 | 27 | 80 |
6. | PSP 10 | 2:48:00 | 7 | 1:41:00 | 2 | 21 | 6 | 2:17:00 | 3 | 18 | 62 |
7. | PSP 1 | 2:55:00 | 5 | 1:34:00 | 7 | 21 | 6 | 2:06:00 | 7 | 25 | 61 |
8. | PSP 3 | 2:59:00 | 2 | 1:38:00 | 3 | 20 | 4 | 2:08:00 | 5 | 14 | 52 |
9. | PSP 4 | 2:57:00 | 4 | 1:36:00 | 5 | 15 | 1 | 2:07:00 | 6 | 16 | 39 |
10. | NSP | 3:16:00 | 1 | 1:41:00 | 2 | 17 | 2 | 2:23:00 | 1 | 6 | 21 |
Składy trzech najlepszych drużyn klas I- III:
PSP5:
Klasy I:
Dziewczynki: Emilia Pierzchalska, Klaudia Flisak, Alicja Mołodowiec, Stefania Jędrych, Alicja Misztal, Wiktoria Celińska
Chłopcy: Antoni Jedlikowski, Krystian Stefański, Mateusz Kot, Patryk Kot, Jakub Batugowski, Filip Turek
Klasy II:
Dziewczynki: Alekasndra Sady, Nikola Iwan, Aleksandra Zdyb, Róża Stawińska, Zofia Wójcik, Olha Khamuliak
Chłopcy: Igor Zięba, Kacper Kaczor, Aleksander Wejman, Mateusz Kowalski, Bartosz Kowalski, Konrad Nowocień
Klasy III:
Dziewczynki: Kamila Rycombel, Wiktoria Niewiadomska, Dominika Kaleta, Dominika Sawiniec, Amelia Orłowska
Chłopcy: Kacper Nowakowski, Oliwier Nowak, Filip Sejdziński, Jan Krysa, Mikołaj Foremniak, Maja Zawolik
PSP14:
Klasy I:
Dziewczynki: Lena Główka, Tatiana Miskiewicz, Julia Rakoczy, Amelia Beksińska, Agata Baran
Chłopcy: Miłosz Słowiński, Bartosz Kogut, Alan Machula, Oskar Krawczyk, Mateusz Marynowsk, Hubert Masternak
Klasy II:
Dziewczynki: Dominika Karwacka, Roksana Głąbień, Martyna Menducka, Patrycja Zięba, Julia Kasprzyk, Agnieszka Kozieł
Chłopcy: Dawid Miskiewicz, Jakub Sobolewski, Miłosz Środoń, Wiktor Płatek, Jakub Mazur, Aleksander Walczyk
Klasy III:
Dziewczynki: Sandra Miśkiewicz, Ania Menducka, Julka Jabłońska, Zuzia Mazur, Daria Adamska, Magdalena Cudo
Chłopcy: Michał Szczygieł, Krzysztof Świercz, Szymon Krawczyk, Oliwier Kasprzycki, Bartosz Kowalski, Kacper Masternak
Katolicki Zespół Edukacyjny:
Klasy I:
Dziewczynki: Matylda Gołucha, Nikola Dryjas, Tatiana Szymuła, Julia Pasterczyk, Martyna Misiurska, Julia Kasprzyk
Chłopcy: Tymoteusz Otorowski, Stanisław Rutkowski, Jakub Gębski, Michał Iwon, Jakub Janiszewski
Klasy II:
Dziewczynki: Patrycja Kwapisz, Alicja Otorkowska, Martyna Smolińska, Wiktoria Wojtala, Dominika Mazur, Oliwia Cichocka, Maja Baka
Chłopcy: Kornel Iwoła, Kacper Kurek, Jakub Miernikiewicz, Paweł Zając, Jakub Płusa, Piotr Sikora, Szymon Religa
Klasy III:
Dziewczynki: Oliwia Maj, Laura Szerscień, Nadia Gała, Matylda Szklarska, Natalia Cichocka, Zofia Kochan
Chłopcy: Przemysław Religa, Bartosz Pietrkiewicz, Michał Mazan, Ernest Szymula, Adrian Hamera, Jakub Skrok
Wszystkie dzieci biorące udział w turnieju dostały pamiątkowe dyplomy, koszulki. Szkoły sprzęt sportowy. Zawodnicy zajmujący miejsca I – III otrzymali okolicznościowe medale, a drużyny szkolne zajmujące trzy pierwsze miejsca puchary.
Zobacz: Galerię Zdjęć