• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 23.jpg
  • 24.jpg

Mistrzostwa Ostrowca Św. Gimnazjów w Indywidualnych Zawodach Pływackich na rok szkolny 2010/2011

W dniu 18.04.2011 r. na Pływalni „Rawszczyzna” odbyły się Mistrzostwa Ostrowca Św. Gimnazjów w Indywidualnych Zawodach Pływackich na rok szkolny 2010/2011. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 47 dziewczęta i 85 chłopców z 5 gimnazjów.


Wyniki zawodów:

Dziewczęta - 50m stylem dowolnym
1. Gawłowska Kinga PG 4 - 00:29,55
2. Loranty Patrycja PG 3 - 00:30,12
3. Stępień Olga PG 4 - 00:30,69
4. Zawolik Wiktoria PG 3 - 00:31,20
5. Woszczyńska Aleksandra PG 4 - 00:31,23
6. Grzebała Zuzanna PG 4 - 00:31,84
7. Bednarska Patrycja PG 4 - 00:32,09
8. Szeląg Karolina PG 4 - 00:32,92
9. Kotkowska Ada PG 3 - 00:33,14
10. Gierczak Emilia PG 3 - 00:33,91
Banasik Paula PG 4 - 00:33,91

Chłopcy - 50m stylem dowolnym
1. Poduszczak Mikołaj PG 4 - 00:26,19
2. Krycia Mateusz PG 4 - 00:26,38
3. Książek Sebastian PG 4 - 00:26,79
4. Banaś Hubert PG 4 - 00:27,65
5. Bernacki Igor PG 4 - 00:27,88
6. Dytkowski Jan PG 1 - 00:27,97
7. Szeląg Ernest PG 4 - 00:28,63
8. Kozieł Tomasz PG 1 - 00:28,65
9. Michalec Krzysztof PG 4 - 00:29,49
10. Bruszewski Alan PG 4 - 00:29,64

Dziewczęta - 50m stylem grzbietowym
1. Gawłowska Kinga PG 4 - 00:36,24
2. Loranty Patrycja PG 3 - 00:36,74
3. Zawolik Wiktoria PG 3 - 00:36,84
4. Stępień Olga PG 4 - 00:37,72
5. Bednarska Patrycja PG 4 - 00:39,01
6. Woszczyńska Aleksandra PG 4 - 00:39,76
7. Szeląg Karolina PG 4 - 00:39,90
8. Grzebała Zuzanna PG 4 - 00:40,18
9. Szczęsna Paula PG 4 - 00:40,93
10. Gajzler Dagmara PG 4 - 00:41,07

Chłopcy - 50m stylem grzbietowym
1. Krycia Mateusz PG 4 - 00:31,58
2. Książek Sebastian PG 4 - 00:32,41
3. Szeląg Ernest PG 4 - 00:33,55
4. Kozieł Tomasz PG 1 - 00:33,84
5. Banaś Hubert PG 4 - 00:34,18
6. Dytkowski Jan PG 1 - 00:34,52
7. Przywara Aleksander PG 1 - 00:35,31
8. Niedziński Łukasz PG 4 - 00:35,66
9. Wołek Marcin PG 4 - 00:37,53
10. Bernacki Igor PG 4 - 00:37,94

Wyniki końcowe

Dziewczęta

 

50m stylem dowolnym 50m stylem grzbietowym Razem
PG 1 5 - 5
PG 2 1 - 1
PG 3 21 18 39
PG 4 36 34 70
PG 5 5 - 5

Chłopcy

50m stylem dowolnym 50m stylem grzbietowym Razem
PG 1 11 13 24
PG 2 28 3 31
PG 3 - - -
PG 4 47 42 89
PG 5 3 - 3

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta
1. PG 4
2. PG 3
3. PG 1
4. PG 5
5. PG 2

Chłopcy
1. PG 4
2. PG 2
3. PG 1
4. PG 5

Trzech pierwszy zawodników na każdym dystansie zostało nagrodzonych dyplomami oraz medalami, a szkoły, które w klasyfikacji końcowej zajęły miejsca I-III otrzymały puchary.

Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół (Szkoła - Punkty Dziewczęta - Chłopcy):
PG 1 - 24 - 24
PG 2 - 8 - 32
PG 3 - 32 -
PG 4 - 40 - 40
PG 5 - 16 - 16