Komunikat końcowy
Indywidualnych Zawodów Lekkoatletycznych Gimnazjów
Indywidualnych Zawodów Lekkoatletycznych Gimnazjów
W dniach 3 i 4 czerwca 2008 r. na Stadionie Międzyszkolnym przy ulicy Żeromskiego rozegrane zastały Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne Gimnazjów. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W zawodach wzięło udział 164 uczniów z 5 gimnazjów.
Wyniki zawodów
Rzut oszczepem
Dziewczęta | Szkoła | Wyniki |
1. Patrycja Szałapska 2. Milena Rutkowska 3. Kamila Wójcik 4. Dominika Błaszkiewicz 5. Beata Żądło 6. Anna Płatek 7. Anna Renard 8. Ewa Kaźmierczyk | PG 3 PG 3 PG 3 PG 3/2 PG 4 PG 3/2 PG 5 PG 4 | 26,08 m 21,20 m 19,52 m 17,44 m 17,15 m 17,10 m 13,65 m 10,30 m |
Chłopcy | Szkoła | Wyniki |
1. Bartosz Wojdan 2. Karol Ożóg 3. Adrian Wójtowicz 4. Tomasz Surmański 5. Krzysztof Donda | PG 3 PG 3 PG 1 PG 1 PG 2 | 36,05 m 33,20 m 29,78 m 28,66 m 28,52 m |
Rzut dyskiem
Dziewczęta | Szkoła | Wyniki |
1. Milena Ruskowska 2. Ilona Żak 3. Paulina Kościółek 4. Oliwia Czechowska 5. Róża Bystroń 6. Iza Milner 7. Agata Banasik 8. Marta Ostatek 9. Paulina Kardas | PG 3 PG 3 PG 4 PG 4 PG 3 PG 4 PG 3/2 PG 4 PG 3/2 | 22,29 m 20,42 m 19,96 m 18,51 m 17,92 m 16,33 m 17,44 m 13,71 m 12,41 m |
Chłopcy | Szkoła | Wyniki |
1. Konrad Nowak 2. Kamil Skalski 3. Karol Domagała 4. Krzysztof Jary 5. Damian Kasprzyk | PG 3 PG 2 PG 3 PG 3 PG 2 | 35,26 m 29,89 m 29,37 m 21,40 m 19,28 m |
Skok wzwyż
Dziewczęta | Szkoła | Wyniki |
1. Aneta Niedzińska 2. Sylwia Gierczak 3. Aleksandra Cichosz 4. Ewelina Brodawka 5. Luiza Kiszka 6. Paulina Włodarczyk 7. Agnieszka Sudoł 8. Anna Renard | PG 4 PG 4 PG 3 PG 4 PG 3 PG 5 PG 5 PG 5 | 1,30 m 1,30 m 1,25 m 1,25 m 1,25 m 1,20 m 1,15 m 1,15 m |
Chłopcy | Szkoła | Wyniki |
1. Bartosz Wojdan 1. Karol Szurmiak 3. Jakub Fronczek Marcin Wielgus PK | PG 3 PG 3 PG 3 PG 3 | 1,55 m 1,55 m 1,35 m 1,45 m |
Skok w dal
Dziewczęta | Szkoła | Wyniki |
1. Ewa Kaźmierczyk 2. Kinga Ciepichał 3. Sylwia Gierczak 4. Katarzyna Młynek 5. Dominika Forma 6. Kasia Wasilewska 7. Patrycja Fil 8. Aneta Niedzińska | PG 4 PG 5 PG 4 PG 3 PG 3 PG 1 PG 1 PG 4 | 4,03 m 3,91 m 3,89 m 3,84 m 3,81 m 3,80 m 3,65 m 3,60 m |
Chłopcy | Szkoła | Wyniki |
1. Sebastian Kurek 2. Sebastian Piotrowski 3. Dominik Kurek 4. Bartosz Buczkowski 5. Karol Ożóg 6. Mateusz Korciński 7. Wojciech Wiśniewski 8. Damian Sala | PG 2/1 PG 1/2 PG 2/1 PG 3 PG 3 PG 1/1 PG 2/1 PG 2/2 | 4,99 m 4,88 m 4,86 m 4,79 m 4,71 m 4,64 m 4,60 m 4,49 m |
Pchnięcie kulą
Dziewczęta | Szkoła | Wyniki |
1. Paulina Kościółek 2. Izabela Milner 3. Ola Szczypciak 4. Agnieszka Grudzień 5. Agata Banasik 6. Kinga Frela 7. Jarocha Kinga 8. Róża Bystroń | PG 4 PG 4 PG 3 PG 3/2 PG 3/2 PG 3/2 PG 2 PG 3 | 8,75 m 8,38 m 8,37 m 7,98 m 7,70 m 7,30 m 6,91 m 6,86 m |
Chłopcy | Szkoła | Wyniki |
1. Piotr Kosik 2. Krzysztof Jary 3. Karol Domagała 4. Kamil Skalski 5. Szymon Pawlaczyk 6. Kamil Chmielewski 7. Norbert Jurkowski 8. Kamil Bąk | PG 1 PG 3 PG 3 PG 2/1 PG 1 PG 1 PG 2/1 PG 2/2 | 11,72 m 11,05 m 10,55 m 10,46 m 10,36 m 10,34 m 9,94 m 9,34 m |
Bieg na 100 m
Dziewczęta | Szkoła | Wyniki |
1. Joanna Białek 2. Paulina Ziółkowska 3. Ewelina Brodawka 4. Anna Bartczak 5. Milena Wolak 6. Agnieszka Sudół 7. Anna Sarna 8. Paulina Włodarczyk | PG 4 PG 3 PG 4 PG 3 PG 1 PG 5 PG 4 PG 5 | 14,32 s 14,45 s 14,85 s 14,99 s 15,06 s 15,27 s 15,54 s 16,08 s |
Chłopcy | Szkoła | Wyniki |
1. Patryk Filipowski 2. Arkadiusz Andrzejewski 3. Paweł Gałęza 4. Kamil Wojciechowski 5. Sebastian Piotrowski 6. Tomasz Surmański 7. Kamil Adamski 8. Mariusz Krełowski | PG 3 PG 2 PG 1 PG 3 PG 1/2 PG 1/2 PG 1 PG 2/2 | 12,45 s 12,81 s 13,39 s 13,43 s 13,60 s 13,60 s 13,72 s 13,72 s |
Bieg na 300 m
Dziewczęta | Szkoła | Wyniki |
1. Joanna Białek 2. Dominika Łukasiewicz 3. Bień Weronika 4. Katarzyna Żebrowska 5. Karolina Harasiuk 6. Katarzyna Podgórny | PG 4 PG 4 PG 4 PG 3 PG 3 PG 3 | 50,73 s 52,18 s 57,64 s 58,64 s 58,76 s 59,88 s |
Chłopcy | Szkoła | Wyniki |
1. Paweł Gałęza 2. Arkadiusz Andrzejewski 3. Sebastian Połetek 4. Tomasz Niezgoda 5. Piotr Bera | PG 1 PG 2 PG 1/2 PG 3 PG 5 | 42,75 s 44,56 s 46,91 s 50,69 s 53,04 s |
Bieg na 300 m przez płotki
Dziewczęta | Szkoła | Wyniki |
1. Sylwia Kałuża 2. Jagoda Paradowska 3. Patrycja Zając 4. Zaczkowska Magda 5. Eliza Rokita 6. Katarzyna Podgórny | PG 3 PG 4 PG 4 PG 4 PG 3 PG 3 | 59,94 s 1:03,71 s 1:04,72 s 1:05,49 s 1:06,92 s 1:13,39 s |
Chłopcy | Szkoła | Wyniki |
1. Sebastian Kurek 2. Jakub Frańczak 3. Artur Swat 4. Bartłomiej Buczkowski 5. Wojciech Wiśniewski | PG 2 PG 3 PG 3 PG 3 PG 2 | 49,27 s 51,54 s 51,56 s 53,16 s 55,95 s |
Bieg na 1000 m
Dziewczęta | Szkoła | Wyniki |
1. Dagmara Ziomek 2. Magda Szkatulska 3. Karolina Czerwonka 4. Tamata Gierada 5. Natalka Goździkiewicz 6. Patrycja Wierzchowska 7. Anna Kuczun 8. Angelika Cheba | PG 1 PG 4 PG 4 PG 5 PG 3 PG 3 PG 4 PG 3 | 3:48,43 s 3:59,34 s 3:09,93 s 4:11,97 s 4:19,78 s 4:20,64 s 4:26,38 s 4:30,21 s |
Chłopcy | Szkoła | Wyniki |
1. Piotr Siekierko 2. Bartosz Koszela 3. Bartłomiej Wieczorek 4. Michał Tarnowski 5. Michał Sikora 6. Mateusz Kowalik | PG 1 PG 4 PG 2 PG 3 PG 3 PG 2 | 3:15,18 s 3:21,25 s 3:24,73 s 3:25,05 s 3:35,88 s 3:40,85 s |
Bieg na 600/2000 m
Dziewczęta 600 m | Szkoła | Wyniki |
1. Paulina Rosłowska 2. Agnieszka Przydatek 3. Ewelina Wasiel 4. Anita Chaba 5. Małgorzata Lipińska 6. Paulina Wyroda 7. Klaudia Kucharska 8. Ola Grela | PG 1 PG 3 PG 1 PG 3 PG 3 PG 5 PG 4 PG 4 | 1:56,73 s 1:58,38 s 2:04,51 s 2:08,22 s 2:13,14 s 2:13,93 s 2:16,09 s 2:18,39 s |
Chłopcy 2000 m | Szkoła | Wyniki |
1. Jakub Pikus 2. Adrian Świercz 3. Dominik Kwiatkowski 4. Karol Stachurski 5. Michał Kaczmarski | PG 3 PG 1 PG 1 PG 3 PG 3 | 6:56,32 s 6:58,04 s 7:11,79 s 7:20,26 s 7:27,43 s |
Sztafeta 4x100 m
Dziewczęta | Wyniki |
1. PG 4 2. PG 3 3. PG 1 4. PG 5 | 0:58,84 s 1:03,37 s 1:06,21 s 1:08,98 s |
Chłopcy | Wyniki |
1. PG 3 2. PG 1 3. PG 2 | 0:51,89 s 0:52,88 s 0:53,92 s |
Klasyfikacja drużynowa
Dziewczęta | Punkty | Chłopcy | Punkty |
1. PG 4 2. PG 3 3. PG 1 4. PG 5 5. PG 3/2 6. PG 2 | 157 pkt. 139 pkt. 39 pkt. 33 pkt. 22 pkt. 2 pkt. | 1. PG 3 | 146 pkt. 80 pkt. 76 pkt. 14 pkt. 3 pkt. |
Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół
klasy | Dziewczęta | Chłopcy |
PG 1 | 3 | 5 |
PG 2 | 1 | 5 |
PG 3 | 5 | 6 |
PG 4 | 6 | - |
PG 5 | 2 | - |