Mistrzostw Ostrowca Św. Szkół Podstawowych
w Mini Piłce Siatkowej Chłopców na rok szkolny 2007/2008
Skład grup eliminacyjnych
Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D |
PSP 7/1 | PSP 5 | PSP 4 | PSP 1/1 |
PSP 1/2 | PSP 9 | PSP 7/2 | PSP 14 |
PSP 10 | PSP 8 | PSP 3 | PSP 12 |
Wyniki zawodów
27.03.2008 r. – Czwartek (Grupa A)
Godz. 13.00 PSP 1/2 - PSP 10 0 : 2 PSP 7/1 - PSP 10 2 : 0 PSP 7/1 - PSP 1/2 2 : 0
28.03.2008 r. – Piątek (Grupa B)
Godz. 13.00 | PSP 8 - PSP 9 | 2 : 1 |
PSP 8 - PSP 5 | 0 : 2 | |
PSP 9 - PSP 5 | 1 : 2 |
31.03.2008 r. – Poniedziałek (Grupa C)
Godz. 13.00 | PSP 3 - PSP 4 | 1 : 2 |
PSP 7/2 - PSP 3 | 0 : 2 | |
PSP 4 - PSP 7/2 | 2 : 0 |
01.04.2008 r. – Wtorek (Grupa D)
Godz. 13.00 | PSP 12 - PSP 1/1 | 2 : 1 |
PSP 14 - PSP 12 | 2 : 1 | |
PSP 1/1- PSP 14 | 1 : 2 |
Do finału awansuje po jednej drużynie z grupy
i zagrają systemem każdy z każdym
Finał 02-03.04.2008r
Środa
Godz. 13.00 | PSP 7/1 - PSP 14 | 0 : 2 |
PSP 5 - PSP 4 | 2 : 1 | |
PSP 4 - PSP 14 | 2 : 0 |
Czwartek
Godz. 13.00 | PSP 7/1 - PSP 5 | 1 : 2 |
PSP 5 - PSP 14 | 0 : 2 | |
PSP 7/1- PSP 4 | 1 : 2 |
Kolejność końcowa
1 PSP 4 2 PSP 14 3 PSP 5 4 PSP 7/1 5 PSP 3 6 PSP 12 7 PSP 8 8 PSP 10 9 PSP 7/2 10 PSP 1/1 11 PSP 9 12 PSP 1/2
Składy czterech najlepszych drużyn
PSP 4
Adrian Surowiec, Jakub Karcz, Jakub Kencel, Adrian Starzomski, Szymon Orłowski
Przemek Pietruszka, Adrian Pietruszka, Kamil Kuźnicki, Jakub Jagiełło, Ptryk Kwiatkowski
Opiekun: Jacek Farys
PSP 14
Paweł Czajkowski, Karol Jankowski, Kamil Kieloch, Norbert Cebula, Tomasz Bożek
Karol Gała, Bartosz Nowak, Paweł Wesołowski, Piotr Malec
Opiekunowie: Sławomir Góra, Andrzej Jeruzal
PSP 5
Konrad Zacharski, Dawid Krawczyk, Mateusz Kowalski, Piotr Kosno,
Dominik Nowakowski, Konrad Deroń, Sebastian Szczygieł, Norbert Sadło
Jakub Pietrzykowski, Jakub Kolasa, Karol Jankowski, Michał Klepacz
Opiekun: Andrzej Waniel
PSP 7/1
Kacper Choinka, Kuba Pogodziński, Patryk Larkowski, Paweł Kosno, Mateusz Madetko
Dominik Boguś, Norbert Ptasiński, Dominik Cheba, Michał Godzina, Krzysztof Świątek
Opiekunowie: Marcin Bartnik i Wojciech Lis
Wszyscy uczestnicy finałów otrzymały pamiątkowe dyplomy, a drużyny
zajmujące miejsca I-III otrzymały na własność puchary
Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół
Szkoła | Punkty |
PSP 1 | 3 |
PSP 3 | 7 |
PSP 4 | 12 |
PSP 5 | 9 |
PSP 7 | 11 |
PSP 8 | 5 |
PSP 9 | 1 |
PSP 10 | 4 |
PSP 11 | - |
PSP 12 | 6 |
PSP 14 | 10 |