Komunikat końcowy po Mistrzostwach Ostrowca
w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt-szkół podstawowych
W dniach 03-07.03.2008 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 7 w Ostrowcu Św. rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Podstawowych Dziewcząt w Siatkówce na rok szkolny 2007/2008.
Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 82 dziewczynki w 8 drużynach z 7 szkół podstawowych. Gospodarzem zawodów był Marcin Bartnik, a sędziowali wraz z nim Wojciech Lis i Andrzej Waniel.
I miejsce II miejsce III miejsce grupowe I-IV
Skład grup eliminacyjnych:
Grupa A | Grupa B |
PSP 7/1 | PSP 4 |
PSP 1 | PSP 11 |
PSP 14 | PSP 5 |
PSP 7/2 | PSP 12 |
Wyniki zawodów:
13.03.2008 r. – Czwartek (Grupa A i B)
Godz. 13.00 | PSP 14 - PSP 1 | 1 : 2 |
PSP 4 - PSP 11 | 2 : 0 | |
PSP 7/1 - PSP 1 | 2 : 1 |
14.03.2008 r. – Piątek (Grupa A i B)
Godz. 13.00 | PSP 12 - PSP 4 | 0 : 2 |
PSP 7/1 - PSP 7/2 | 2 : 0 | |
PSP 11- PSP 12 | 2 : 0 |
17.03.2008 r. – Poniedziałek (Grupa A i B)
Godz. 13.00 | PSP 14 - PSP 7/1 | 1 : 2 |
PSP 5 - PSP 4 | 1 : 2 | |
PSP 11- PSP | 2 : 1 |
18.03.2008 r. – Wtorek (Grupa A i B)
Godz. 13.00 | PSP 5 - PSP 12 | 2 : 1 |
PSP 14 - PSP 7/2 | 2 : 1 | |
PSP 7/2 - PSP 1 | 1 : 2 |
Finał 19.03.2008 r. - Piątek
Godz. 13.00 | PSP 7/1- PSP 11 | 2 : 0 |
PSP 1 - PSP 4 | 0 : 2 | |
PSP 1- PSP 11 | 2 : 0 | |
PSP 7/1 - PSP 4 | 0 : 2 |
Kolejność końcowa
1 | PSP 4 |
2 | PSP 7/1 |
3 | PSP 1 |
4 | PSP 11 |
5 | PSP 5 |
6 | PSP 14 |
7 | PSP 12 |
8 | PSP 7/2 |
Składy czterech najlepszych drużyn
PSP 4
Paulina Bilska, Klaudia Seretem, Anna Sobkowicz, Aleksandra Chyżowska
Karolina Karbowniczek, Aleksandra Surowiec, Klaudia Lechowska, Angelika Bień
Magdalena Wojciechowska, Agnieszka Stępień
Opiekunowie: Renata Pypeć, Mariusz Łata
PSP 7/1
Patrycja Magierowska, Aleksandra Szulera, Magdalena Kurek
Joanna Swat, Klaudia Klauzińska, Karolina Świątek, Martyna Saratowska
Weronika Rogozińska, Dagmara Kurkiewicz
Opiekunowie: Zięba, Iwona Kosiorowska, Marcin Bartnik, Wojciech Lis
PSP 1
Magda Kośla, Martyna Ćwiklińska, Maria Kowalska, Wiktoria Witkowska
Zuzanna Gregorczyk, Wioletta Mazur, Gabrysia Sobusiak
Kinga Wierzbińska, Małgosia Głazek, Justyna Nowakowska, Klaudia Gagat
Opiekunka: Iwona Błaszkiewicz
PSP 11
Joanna Płetek, Karolina Bochniak, Katarzyna Pękalska, Monika Krzyszowska
Angelika Kisiel, Ewelina Brzezińska, Kinga Wyroda, Paulina Żywczyk
Edyta Żak, Karolina Mendyk, Edyta Zielińska, Wiktoria Gajdowska
Opiekunka: Bożena Górska
Wszyscy uczestnicy finałów otrzymali pamiątkowe dyplomy,
a drużyny zajmujące miejsca I-III otrzymały na własność puchary
Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół
Szkoła | Punkty |
PSP 1 | 9 |
PSP 3 | - |
PSP 4 | 12 |
PSP 5 | 7 |
PSP 7 | 14 |
PSP 8 | - |
PSP 9 | - |
PSP 10 | - |
PSP 11 | 8 |
PSP 12 | 5 |
PSP 14 | 6 |