• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 23.jpg
  • 24.jpg
  • 25.jpg
  • 26.jpg
Fragment meczu piłkarskiego na Orliku
Featured

Rozlosowaliśmy grupy i terminarz Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej

Od 1 lipca przez dwa kolejne tygodnie boisko Orlik Ogrody będzie areną XIV Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej. Do rozgrywek zgłosiło się 30 zespołów w trzech kategoriach wiekowych. Do 9 lipca rywalizować będą w fazie grupowej, a od 10 lipca w fazie finałowej turnieju.

 

Grupy:

Młodzik (2013-2010), Grupa A: FC Castorama, FC Orlik Szewna, FC Zajarani, FC Kręgle, FC Salcesony, Korona Waśniów.
Młodzik (2013-2010), Grupa B: FC Opony Łysego, FC Babasy, AC Pajace, Na Ostro, Uczniowie Ronaldo.

Junior (2009-2005), Grupa A: Cotton Pickers, FC Pioruny, FC Brasil, Bałtowskie Dziki, LFC King Przyborów.
Junior (2009-2005), Grupa B: Młode Koszary, FC Giza, FC Po Nalewce, FC Wyborowi.

Senior (2004 i starsi), Grupa A: Dejta Nam Wygrać, Polaris, Fox, Omega Dach Konkret, Developer Korbud.
Senior (2004 i starsi), Grupa B: Ostrowieckie Chelsea, Stalownia, Szachiści Hetmana, Duży Luz, JuraPark Bałtów.

Mecze rozgrywane będą systemem 2x10minut, z krótką przerwą na zamianę stron. 

01.07.2024, poniedziałek
14:30 FC Castorama - Korona Waśniów
15:00 FC Zajarani - FC Kręgle
15:30 FC Babasy - Uczniowie Ronaldo
16:00 AC Pajace - Na Ostro
16:30 LFC King Przyborów - FC Brasil
17:00 Młode Koszary - FC Wyborowi
17:30 Stalownia - JuraPark Bałtów
18:00 Szachiści Hetmana - Duży Luz
18:30 Polaris - Developer Korbud

02.07.2024, wtorek
14:30 Korona Waśniów - FC Kręgle
15:00 FC Orlik Szewna - FC Salcesony
15:30 FC Opony Łysego - FC Babasy
16:00 FC Brasil - Bałtowskie Dziki
16:30 FC Pioruny - LFC King Przyborów
17:00 FC Giza - FC Po Nalewce
17:30 JuraPark Bałtów - Szachiści Hetmana
18:00 Dejta Nam Wygrać - Polaris
18:30 Developer Korbud - Fox

03.07.2024, środa
14:30 FC Salcesony - FC Zajarani
15:00 FC Castorama - FC Orlik Szewna
15:30 FC Babasy - AC Pajace
16:00 Na Ostro - Uczniowie Ronaldo
16:30 Cotton Pickers - FC Pioruny
17:00 FC Wyborowi - FC Po Nalewce
17:30 Ostrowieckie Chelsea - Stalownia
18:00 Duży Luz - JuraPark Bałtów
18:30 Fox - Omega Dach Konkret

04.07.2024, czwartek
14:30 FC Orlik Szewna - Korona Waśniów
15:00 Zajarani - FC Castorama
15:30 AC Pajace - FC Opony Łysego
16:00 FC Brasil - Cotton Pickers
16:30 Bałtowskie Dziki - LFC King Przyborów
17:00 Młode Koszary - FC Giza
17:30 Szachiści Hetmana - Ostrowieckie Chelsea
18:00 Fox - Dejta Nam Wygrać
18:30 Omega Dach Konkret - Developer Korbud

05.07.2024, piątek
14:30 Korona Waśniów - FC Salcesony
15:00 FC Castorama - FC Kręgle
15:30 FC Opony Łysego - Na Ostro
16:00 Uczniowie Ronaldo - AC Pajace
16:30 Bałtowskie Dziki - FC Pioruny
17:00 Ostrowieckie Chelsea - Duży Luz
17:30 Stalownia - Szachiści Hetmana
18:00 Dejta Nam Wygrać - Omega Dach Konkret
18:30 Polaris - Fox

08.07.2024, poniedziałek
14:30 FC Kręgle - FC Salcesony
15:00 FC Orlik Szewna - FC Zajarani
15:30 Na Ostro - FC Babasy
16:00 Cotton Pickers - Bałtowskie Dziki
16:30 FC Pioruny - FC Brasil
17:00 FC Giza - FC Wyborowi
17:30 Duży Luz - Stalownia
18:00 Omega Dach Konkret - Polaris

09.07.2024, wtorek
14:30 FC Zajarani - Korona Waśniów
15:00 FC Kręgle - FC Orlik Szewna
15:30 FC Salcesony - FC Castorama
16:00 Uczniowie Ronaldo - FC Opony Łysego
16:30 LFC King Przyborów - Cotton Pickers
17:00 FC Po Nalewce - Młode Koszary
17:30 JuraPark Bałtów - Ostrowieckie Chelsea
18:00 Developer Korbud - Dejta Nam Wygrać

10.07.2024, środa
14:30 Młodzik A1 – Młodzik B4
15:00 Młodzik A2 – Młodzik B3
15:30 Młodzik A3 – Młodzik B2
16:00 Młodzik A4 – Młodzik B1
16:30 Junior A1 – Junior B4
17:00 Junior A2 – Junior B3
17:30 Senior A1 – Senior B4
18:00 Senior A2 – Senior B3

11.07.2024, czwartek
14:00 Junior A3 – Junior B2
14:30 Junior A4 – Junior B1
15:00 Zwycięzca Młodzik A1-B4 - Zwycięzca Młodzik A2-B3
15:30 Zwycięzca Młodzik A3-B2 - Zwycięzca Młodzik A4-B1
16:00 Zwycięzca Junior A1-B4 - Zwycięzca Junior A2-B3
16:30 Zwycięzca Junior A3-B2 - Zwycięzca Junior A4-B1
17:00 Senior A3 – Senior B2
17:30 Senior A4 – Senior B1
18:00 Zwycięzca Senior A1-B4 - Zwycięzca Senior A2-B3
18:30 Zwycięzca Senior A3-B2 - Zwycięzca Senior A4-B1

12.07.2024, piątek
14:30 Młodzik o 3 miejsce
15:00 Młodzik o 1 miejsce
15:30 Junior o 3 miejsce
16:00 Junior o 1 miejsce
16:30 Senior o 3 miejsce
17:00 Senior o 1 miejsce