W dniach 16 – 20.01.2012 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 7 w Ostrowcu Św. rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Podstawowych Dziewcząt w Mini Koszykówce na rok szkolny 2011/2012. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 102 dziewczęta w 9 drużynach z 7 szkół podstawowych. Gospodarzem zawodów był Wojciech Lis, a zawody sędziowali Andrzej Waniel i Marcin Bartnik.
II Noworoczny Turniej Piłki Nożnej w kategorii Open o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. zakończył się wygraną zespołu Team BB. Królem strzelców z 7 trafieniami na koncie został snajper wicemistrza turnieju (Publimy) Tomasz Żelazowski.
Zobacz zdjęcia: II Noworoczny Turniej Piłki Nożnej

W ostatnich dniach 2011 roku na Miejskim Lodowisku Syntetycznym obok Pływalni Rawszczyzna, pod opieką instruktorów, odbyły się zajęcia dla amatorów łyżwiarstwa - Sylwester na lodowisku. Podsumowaniem tej pozytywnej inicjatywy zorganizowanej przez MOSiR był zorganizowany bal przebierańców łączący w sobie zademonstrowanie nabytych umiejętności łyżwiarskich jak również prezentację oryginalnych noworocznych kostiumów.
W Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO odbył się I Indywidualny Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zawody rozegrane zostały w trzech kategoriach wiekowych – dla dzieci ze szkół podstawowych, młodzieży ze szkół gimnazjalnych oraz osób dorosłych (open). Najliczniej reprezentowanej grupie (open mężczyzn) zwyciężył mieszkaniec podostrowieckiej Świrny – Karol Stojek.
Zdecydowanym zwycięstwem KSZO Ostrowiec Św. zakończyły się na Pływalni Rawszczyzna Zimowe Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Pływaniu na basenie 25-metrowym. Ostrowczanie z dużą przewagą nad rywalami wygrali klasyfikację punktową i medalową. W dwudniowych mistrzostwach wzięło udział 123 zawodników i zawodniczek z 13 klubów.