W dniu 10.11.2012 r. w Hali Sportowo - Widowiskowej w Ostrowcu Św. rozegrany został I Turniej Szkół Podstawowych w „Street Handballu” Chłopców na rok szkolny 2012/2013. W turnieju mogli uczestniczyć uczniowie klas V-tych i młodsi. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 31 chłopców w 4 drużynach z 4 szkół podstawowych. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym.
Koniec roku kalendarzowego to okres, kiedy skorzystanie z nieodpłatnych zabiegów rehabilitacyjnych jest utrudnione z powodu wykorzystania limitów przydzielonych przychodniom przez NFZ. Pacjentom pozostają wizyty w prywatnych gabinetach, w których jednak poziom usług jest bardzo zróżnicowany. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu pacjentów, Dział Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji Pływalni Rawszczyzna przygotował specjalną promocję dla wszystkich osób, które skorzystają z zabiegów do 31 grudnia.

W wielkim finale Jesiennego Turnieju Piłki Nożnej Ostrowieckich Zakładów Pracy o Puchar Prezydenta Ostrowca Św. zmierzyły się drużyny Fox i Publima. Tytuł mistrzowski po wygranej 3:1 wywalczył debiutujący w rozgrywkach zespół złożony z pracowników Szkoły Językowej Fox i Straży Pożarnej. Ubiegłoroczny mistrz – Solidarność Celsa Huta Ostrowiec - musiał zadowolić się grą w finale pocieszenia, gdzie powetował sobie niepowodzenie z meczu półfinałowego, gromiąc PW Hutnik aż 9:1. Królem strzelców z 24 bramkami na koncie został Grzegorz Sejdziński (Solidarność Celsa HO).
W Hali Sportowo - Widowiskowej KSZO odbył się rewanżowy mecz reprezentacji B piłkarzy ręcznych Polski i Rumunii. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu lepsi okazali się Biało-Czerwoni, którzy zwyciężyli 44:38. Przypomnijmy, że wczoraj w pierwszym spotkaniu obu reprezentacji podopieczni trenera Damiana Wleklaka pokonali rywali w stosunku 34:27,
W Hali Sportowo - Widowiskowej KSZO rozegrany został pierwszy z dwóch towarzyskich spotkań reprezentacji B piłki ręcznej Polski i Rumunii. Po pasjonującym spotkaniu lepsi o 7 bramek okazali się podopieczni trenera Damiana Wleklaka, wygrywając 34:27. Jutro o godzinie 16 odbędzie się spotkanie rewanżowe.
W Sali Konferencyjnej Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO odbyła się konferencja prasowa przez dwumeczem piłki ręcznej reprezentacji B Polski i Rumunii, który rozegrany zostanie w Ostrowcu Św. w najbliższy piątek (godz. 18) i sobotę (godz. 16). W spotkaniu z dziennikarzami wzięli udział m.in. trener główny kadry B Polski Damian Wleklak, powołany na zgrupowanie i dwumecz rozgrywający Stali Mielec Kamil Krieger oraz prezes KSZO Ostrowiec Św. Jarosław Kuba.