Zespół Team BB odniósł trzecie z rzędu zwycięstwo w Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Ostrowca Św. zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W tym roku miał jednak godnego rywala, bo o końcowym triumfie nad zespołem Publimy zdecydował lepszy bilans bramkowy. Królem strzelców turnieju został wychowanek KSZO Ostrowiec Św., a obecnie piłkarz I-ligowej Olimpii Grudziądz - Adrian Frańczak. Znanych nazwisk, podobnie jak w poprzednich latach, nie brakowało, a poziom sportowy dzięki temu był wysoki i mógł zadowolić najbardziej wymagających kibiców, których mimo zimna nie brakowało tego dnia na ostrowieckim Orliku.
Od poniedziałku – 7 stycznia 2013r. – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. udostępnia dla klientów indywidualnych wynajem nowych usług w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO przy ul. Świętokrzyskiej 11. Oprócz dostępnych do tej pory zajęć ruchowych (pilates, yoga) będzie można też skorzystać z siłowni, sali do tenisa stołowego oraz z sauny. Usługi te będą udostępnione przez 7 dni w tygodniu, w godzinach popołudniowo – wieczorowych. Do dyspozycji będzie wykwalifikowany instruktor.


Pływacy KSZO Ostrowiec Św. zajęli piąte miejsce w klasyfikacji medalowej zakończonych na Pływalni Rawszczyzna Zimowych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców. Na sukces zapracowała nasza „eksportowa” dwójka ze szczecińskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego – Donata Kilijańska (trzy złote medale) i Marcin Kaczmarski (złoto i srebro). Kilijańska indywidualnie zajęła drugie miejsce w klasyfikacji multimedalistów mistrzostw oraz w zestawieniu najlepszych kobiecych wyników punktowych. Wśród mężczyzn Kaczmarski uzyskał trzeci wynik punktowy.
W dniach 03-07.12.2012 r. w Hali Sportowo - Widowiskowej w Ostrowcu Św. rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców na rok szkolny 2012/2013. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 64 chłopców w 32 drużynach z 6 szkół gimnazjalnych.