Uruchomione zostały zapisy na zajęcia "Siła i sporty walki" w miesiącu czerwiec 2026, realizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim w ramach zadania z Budżetu Obywatelskiego Ostrowca Świętokrzyskiego. W zajęciach mogą brać udział wyłącznie mieszkańcy Gminy Ostrowiec Świętokrzyski.
Projekt skierowany jest do:
- Młodzieży (14–21 lat) — jako alternatywa dla biernego spędzania czasu oraz forma wychowania przez sport.
- Dorosłych (22–60 lat) — dla osób chcących poprawić kondycję, zdrowie lub nauczyć się samoobrony.
Możliwe również utworzenie grupy seniorów — treningi dostosowane do możliwości fizycznych osób starszych, ukierunkowane na utrzymanie sprawności i kontaktów społecznych.Zajęcia są bezpłatnie dla mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego przez okres ośmiu miesięcy (maj - grudzień).Zapisy prowadzone są w formie on-line na stronie internetowej boos.mosir.ostrowiec.pl na każdy miesiąc zajęć z góry i powtarzane przed każdym kolejnym miesiącem zajęć.
Z uwagi na ograniczone miejsce dla każdej dyscypliny określone zostały limity miejsc:
- MMA – 45 osób,
- K1 – 45 osób,
- Zapasy – 30 osób,
- Boks – 50 osób,
- Siłownia – 50 osób.
Linki: Formularz zapisów | Lista zapisanych na czerwiec 2026.
Uwaga! Otrzymujemy od Was informacje sugerujące, że poczta Onet potraktowała nasze e-maile z kodem weryfikującym do formularzy zapisów antyspamowym filtrem i niewiele można z tych wiadomości odczytać... Jeśli używacie do rejestracji skrzynek pocztowych założonych na onetowych serwerach i otrzymujecie e-maile bez kodu, to antidotum na tę dolegliwość będzie oznaczenie naszego adresu
Harmonogram zajęć

