w Indywidualnych Zawodach Pływackich na rok szkolny 2007/2008
Wyniki zawodów
Dziewczęta - 50m stylem dowolnym
Miejsce | Imię i nazwisko | Szkoła | Czas |
1 | MAŁGORZATA LIPIŃSKA | PG 3 | 0:31.07 |
2 | KAROLINA UDZAŃSKA | PG 3 | 0:32.05 |
3 | KATARZYNA ŻEBROWSKA | PG 3 | 0:32.20 |
4 | AGNIESZKA PRZYDATEK | PG 3 | 0:32.46 |
5 | OLA KRAWCZYK | PG 4 | 0:33.86 |
6 | KINGA SKŁADANOWSKA | PG 3 | 0:42.31 |
7 | PAULINA PACHNIAK | PG 1 | 0:43.86 |
8 | AGNIESZKA JAWORSKA | PG 1 | 0:47.42 |
9 | ANNA KOT | PG 3 | 0:47.70 |
10 | ELIZA ROKITA | PG 3 | 0:48.26 |
Chłopcy - 50m stylem dowolnym
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Czas 1 MIKOŁAJ PSYK PG 1 0:27.37 2 ADRIAN TWORZEWSKI PG 1 0:27.52 3 KRYSTIAN BĄK PG 4 0:28.76 4 TOMASZ GROCHULSKI PG 2 0:29.07 5 MICHAŁ JAWORSKI PG 1 0:29.43 6 FILIP WITKOWSKI PG 4 0:30.60 7 KONRAD TRACZ PG 4 0:30.95 8 MACIEJ PALUCH PG 1 0:32.89 9 KRZYSZTOF CHOJNACKI PG 4 0:33.35 10 DAMIAN ZDYB PG 5 0:33.96
Dziewczęta - 50m stylem grzbietowym
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Czas 1 MAŁGORZATA LIPIŃSKA PG 3 0:35.09 2 KATARZYNA ŻEBROWSKA PG 3 0:37.94 3 KAROLINA UDZAŃSKA PG 3 0:38.31 4 ANNA ZIEJA PG 5 0:48.62 5 ANNA ZIÓŁKOWSKA PG 2 0:56.83
Chłopcy - 50m stylem grzbietowym
Miejsce | Imię i nazwisko | Szkoła | Czas |
1 | ADRIAN TWORZEWSKI | PG 1 | 0:32.69 |
2 | MOKOŁAJ PSYK | PG 1 | 0:32.88 |
3 | KAMIL BĄK | PG 4 | 0:33.58 |
4 | MICHAŁ JAWORSKI | PG 1 | 0:34.19 |
5 | DAMIAN ZDYB | PG 5 | 0:40.33 |
6 | TOMASZ GROCHULSKI | PG 2 | 0:43.27 |
Wyniki końcowe Dziewczęta
klasy | 50m stylem dowolnym | 50m stylem grzbietowym | Razem |
PG 1 | 5 | - | 5 |
PG 2 | 1 | 4 | 5 |
PG 3 | 34 | 22 | 56 |
PG 4 | 5 | - | 5 |
PG 5 | 6 | 5 | 11 |
Wyniki końcowe Chłopcy
klasy | 50m stylem dowolnym | 50m stylem grzbietowym | Razem |
PG 1 | 24 | 21 | 45 |
PG 2 | 8 | 3 | 11 |
PG 3 | - | - | - |
PG 4 | 16 | 6 | 22 |
PG 5 | 3 | 4 | 7 |
Klasyfikacja końcowa
Dziewczęta | Chłopcy | ||
1 | PG 3 | 1 | PG 1 |
2 | PG 5 | 2 | PG 4 |
3 | PG 1 | 3 | PG 5 |
4 | PG 2 | 4 | PG 2 |
5 | PG 4 |
Trzech pierwszy zawodników na każdym dystansie zostało nagrodzonych
dyplomami oraz medalami, a szkoły, które w klasyfikacji końcowej zajęły
miejsca I-III otrzymały puchary
Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół
klasy | Dziewczęta | Chłopcy |
PG 1 | 3 | 6 |
PG 2 | 3 | 2 |
PG 3 | 6 | - |
PG 4 | 3 | 4 |
PG 5 | 2 | 3 |