Komunikat końcowy
Mistrzostw Ostrowca Św. Szkół Podstawowych
w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt na rok szkolny 2007/2008
Mistrzostw Ostrowca Św. Szkół Podstawowych
w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt na rok szkolny 2007/2008
W dniach 23-29.04.2008 r. na hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Ostrowcu Św. rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt na rok szkolny 2007/2008. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. i Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, gospodarzem zawodów był Andrzej Waniel, a wraz z nim zawody sędziował Wojciech Lis. W zawodach wzięło udział 84 dziewczęta w 8 drużynach z 7 szkół podstawowych.
Skład grup eliminacyjnych
Grupa A | Grupa B |
PSP 5 | PSP 7/1 |
PSP 7/2 | PSP 1 |
PSP 11 | PSP 4 |
PSP 14 | PSP 8 |
Wyniki zawodów
23.04.2008 r. – Środa (Grupa A)
Godz. 13.00 | PSP 5 - PSP 14 | 5 : 3 |
PSP 7/2 - PSP 11 | 3 : 2 | |
PSP 11 - PSP 14 | 5 : 8 |
24.04.2008 r. – Czwartek (Grupa A)
Godz. 13.00 | PSP 5 - PSP 7/2 | 11 :1 |
PSP 7/2 - PSP 14 | 2 : 5 | |
PSP 5 - PSP 11 | 7 : 7 |
25.04.2008 r. – Piątek (Grupa B)
Godz. 13.00 | PSP 7/1 - PSP 8 | 8 : 0 |
PSP 1 - PSP 4 | 1 : 4 | |
PSP 4 - PSP 8 | 5 : 3 |
28.04.2008 r. – Poniedziałek (Grupa B)
Godz. 13.00 | PSP 7/1 - PSP 1 | 7 : 0 |
PSP 1 - PSP 8 | 3 : 3 | |
PSP 7/1 - PSP 4 | 7 : 0 |
29.04.2008 r. – Piątek (Finał)
do finału awansowały dwie drużyny z grupy i zagrały
każdy z każdym z zaliczeniem meczu grupowego
każdy z każdym z zaliczeniem meczu grupowego
Godz. 13.00 | PSP 14 - PSP 4 | 4 : 3 |
PSP 4 - PSP 5 | 3 : 5 | |
PSP 7/1 - PSP 14 | 4 : 2 | |
PSP 5 - PSP 7/1 | 2 : 9 |
Kolejność końcowa
1 | PSP 7/1 |
2 | PSP 5 |
3 | PSP 14 |
4 | PSP 4 |
5 | PSP 1 |
6 | PSP 7/2 |
7 | PSP 8 |
8 | PSP 11 |
Składy trzech najlepszych drużyn
PSP 7/1
Patrycja Magierowski, Aleksandra Szulera, Magdalena Kurek, Joanna Swat, Karolina Świątek
Klaudia Klauzińska, Małgorzata Nowakowska, Martyna Sałatowska
Opiekunowie: Małgorzata Zięba, Iwona Kosiorowska
Klaudia Klauzińska, Małgorzata Nowakowska, Martyna Sałatowska
Opiekunowie: Małgorzata Zięba, Iwona Kosiorowska
PSP 5
Agnieszka Dąbrowska, Małgorzata Stan, Donata Kilijańska, Wiktoria Kobiałka
Katarzyna Pater, Anita Ambroży, Katarzyna Kopeć, Klaudia Checiak, Izabela Lipka
Angela Jaźwiec, Aleksandra Krawczyk, Judyta Borek, Dominika Spychaj
Opiekunowie: Beata Tracz, Joanna Zagozdon
Agnieszka Dąbrowska, Małgorzata Stan, Donata Kilijańska, Wiktoria Kobiałka
Katarzyna Pater, Anita Ambroży, Katarzyna Kopeć, Klaudia Checiak, Izabela Lipka
Angela Jaźwiec, Aleksandra Krawczyk, Judyta Borek, Dominika Spychaj
Opiekunowie: Beata Tracz, Joanna Zagozdon
PSP 14
Paulina Grela, Ada Jeruzal, Justyna Maciąg, Laura Wąsik, Paulina Smuga
Marta Nowak, Amanda Baka, Paulina Niedbała, Paulina Kowalczyk, Ola Gębka
Opiekunowie: Andrzej Jeruzal, Sławomir Góra
Paulina Grela, Ada Jeruzal, Justyna Maciąg, Laura Wąsik, Paulina Smuga
Marta Nowak, Amanda Baka, Paulina Niedbała, Paulina Kowalczyk, Ola Gębka
Opiekunowie: Andrzej Jeruzal, Sławomir Góra
Wszystkie zawodniczki biorące udział w rozgrywkach finałowych zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami, a drużyny zajmujące miejsca I-III otrzymały puchary
Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół
Szkoła | Punkty |
PSP 1 | 7 |
PSP 3 | - |
PSP 4 | 8 |
PSP 5 | 10 |
PSP 7 | 18 |
PSP 8 | 5 |
PSP 9 | - |
PSP 10 | - |
PSP 11 | 4 |
PSP 12 | - |
PSP 14 | 9 |