• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 23.jpg
  • 24.jpg
  • 25.jpg
  • 26.jpg

Logo OstrowiecBiega.pl

Baner promujący wydarzenie

 

Ogłoszenia

Uwaga ! Zapraszamy na ZAJĘCIA RUCHOWE organizowane przez MOSiR:

  • w Hali Sportowo - Widowiskowej KSZO:
    - Pilates: wtorek i czwartek o godz. 18.30
    - Joga (grupa ogólna): poniedziałek i środa o godz. 18.30
    - Joga (grupa początkująca): wtorek i czwartek o godz. 19.30
  • na Pływalni Rawszczyzna:
    - Aqua Power (aquarobic): poniedziałek o godz. 18.00 i 19.00
    - Aquarobic: wtorek i czwartek o godz. 18.00 i 19.00
    - Aqua Senior (aquarobic): sobota o godz. 9.00, 10.00 i 11.00

W związku z odbywającymi się w dniach 12-14 czerwca na Pływalni Rawszczyzna zawodami PGE Grand Prix Puchar Polski w Pływaniu - 4. Memoriał Z. Pacelta i J. Wiederka basen będzie niedostępny dla klientów od czwartku (11 czerwca) od godziny 20 do końca tygodnia.

Sauna i siłownia w Dziale Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Pływalni Rawszczyzna będą nieczynne od piątku (12 czerwca) od godziny 15 do końca tygodnia.

Zajęcia Aqua Senior zaplanowane na 13 czerwca (sobota) nie odbędą się. Zajęcia zostają przeniesione na 27 czerwca (sobota). Jednocześnie informujemy, że karnety na zajęcia Aqua Senior ważne w okresie od 23 maja do 21 czerwca zostaną automatycznie przedłużone do 27 czerwca.

Featured

Akademia Pływacka 2011

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, jak co roku, wystąpił w imieniu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski do Ministerstwa Sportu i Turystyki o dofinansowanie  Programu Pozalekcyjnych Zajęć Rekreacyjno - Sportowych dla Uczniów. Tegoroczne zajęcia odbywać się będą pod hasłem „Akademia Pływacka 2011”, a otrzymane środki w kwocie 80 000 zł. przeznaczone zostaną na zajęcia pływackie organizowane na Pływalni Rawszczyzna dla dzieci z klas I i III ostrowieckich szkół podstawowych.

Na Zajęcia składać się będzie kilka bloków:
I blok. Pływające Pierwszaki - zajęcia pływackie dla uczniów klas I, realizowane w dwóch okresach (marzec – czerwiec i wrzesień – listopad),
II blok. Pływam Coraz Lepiej - zajęcia pływackie dla uczniów klas III, realizowane w dwóch okresach (marzec – czerwiec i wrzesień – listopad),
III blok. Pływackie Soboty - zabawowe formy ruchowe w wodzie dla uczniów klas I - III, organizowane jeden raz w miesiącu w dwóch okresach (marzec – czerwiec i wrzesień – listopad),
IV blok. Szkółka Pływacka – zajęcia dla uczniów klas I - III, ukierunkowane na zdobywanie umiejętności pływania stylami sportowymi, zajęcia organizowane trzy razy w tygodniu w dwóch okresach (marzec – czerwiec i wrzesień – listopad),
V blok. Wakacje na Rawszczyźnie – kursy nauki pływania dla podopiecznych świetlic środowiskowych oraz innych zorganizowanych form wypoczynku w mieście podczas wakacji letnich.

Zajęcia pływackie mają nie tylko charakter rekreacyjny, ale przede wszystkim mają za zadanie zwiększyć bezpieczeństwo młodych ludzi poprzez wyposażenie ich w niezbędną wiedzę i umiejętności pływackie.